Masáže

Oddajte sa našim krásnym masérkam a nechajte sa rozmaznávať tantrickými dotykmi za prítomnosti relaxačnej hudby,vône éterických olejov a horiacich sviečok.Naše masérky Vám poskytnú nielen profesionálne umenie dotyku, ale aj osobný prístup a pochopenie.Masáže sú zamerané na uvoľnenie stuhnutých svalov,napätia,relaxáciu,načerpania nových síl i celkovú harmonizáciu organizmu.V žiadnej z našich tantra masáži nepoužívame predmety ako:horúce uteráčiky,pštrosie pierka a kožušinky-rukavičky,naše masáže sú zamerané na dotyky rúk a tiel.Masérky sa počas celej masáže venujú dôkladnej masáži tela.Poďte sa ponoriť do sveta tantra masáži.

Vaše Tantra SPA

Tantra masáž Body Touch

Tantra masáž Body Touch

Túto tantrickú masáž vyhľadávajú klienti, ktorý sa s tantrou práve zoznamujú. Masáž začína úvodným rozhovorom s vami zvolenou masérkou pre krátke spoznanie, pričom vám masérka popíše čo môžete od masáže očakávať. Po úvodnom rozhovore nasleduje tantrický rituál a uctenie tela. Ďalej sa masérka venuje každému centimetru vášho tela, pri celo telovej olejovej masáži budete vnímať každý jej nežný dotyk na vašom tele. Masérka je počas celej masáže nahá a do samotnej masáže zapája aj svoje krásne nahé telo, ktorým sa kĺže po tom vašom. Príďte sa oddať neskutočnej slasti a vzrušeniu. Súčasťou masáže je aj masáž lingamu do vyvrcholenia.

30min 60€ 45min 80€ 60min 100€

Tantra masáž Intimity

Tantra masáž Intimity

Vzrušujúca masáž plná nehy, dotykov a vášne je jednou z najobľúbenejších masáži našich klientov. Pred masážou si vychutnáte spoločnú sprchu s vami zvolenou masérkou. Po spoločnej sprche nasleduje tantrický rituál a následne vzrušujúca tantrická masáž. Masérka pri masáži zapája okrem rúk aj svoje krásne nahé telo, ktorým obohatí celú masáž. Počas celej masáže sa môžete masérky dotýkať prostredníctvom jej rúk, aby nebola narušená vaša vzájomná relaxácia. Súčasťou masáže je aj masáž lingamu.

30min 80€45min 100€ 60min 120€ 90min 160€

Tantra masáž erotická

Tantra masáž erotická

Masáž, určená predovšetkým pre náročných klientov. Erotická tantra masáž je neopakovateľný zážitok, ktorý si môžete dopriať len u nás. Celý priebeh masáže má veľmi erotický nádych. Po spoločnej sprche s vami zvolenou masérkou sa ponoríte do nekonečnej rozkoše. Masérka je počas celej masáže nahá a do masáže zapája aj svoje telo. Počas celej masáže sa zameriava hlavne a výhradne lingamu/penisu i vonkajšej prostate . Pri masáži sa môžete masérky dotýkať, tak aby nebola narušená vaša spoločná relaxácia. Masérka pri masáži strieda rôzne techniky, zmyslom masáže je odďaľovanie a znásobenie pôžitku pri vyvrcholení. Masáž lingamu má silu zbaviť prijímajúceho muža stresu a napätia. Celý priebeh masáže je veľmi uvoľnení, takže každá masáž je preto odlišná a individuálna. Doprajte si niečo výnimočné, obohatené o ,,čerešničku,, na záver masáže.

30min 100€ 45min 130€ 60min 160€ 90min 220€

Tantra masáž erotická DUO

Dve krásne nahé masérky Vás budú rozmaznávať naraz. Počas celej masáže sú nahé a okrem rúk masírujú aj svojím nahým telom. Pred aj po masáži si vychutnáte spoločnú sprchu.

30min 140€ 60min 200€ 90min 260€

Tantra masáž SPATantra masáž SPA

V našom tantrickom štúdiu sme pre vás pripravili nový exkluzívny tantrický program, ktorý zažijete len u nás. Pred masážou si doprajete spolu s vami zvolenou masérkou spoločnú sprchu po ktorej sa presuniete do jacuzzi. Jacuzzi má blahodárne účinky pre vaše telo i myseľ. Za použitia špeciálnych esenciálnych kúpeľných olejov, vás bude vami zvolená masérka hýčkať a rozmaznávať. Počas samotného kúpeľa si môžete užiť relaxačnú masáž na uvoľnenie svalstva. Vírivý kúpeľ tiež pomáha odbúrať stres, napätie, bolesti hlavy a chrbtice. Po kúpeli nasleduje tantrický rituál, uctenie tela, precízna masáž hlavy a celo telová olejová masáž, vrátane masáže intímnych partií. Ak túžite po niečom výnimočnom a vzrušujúcom neváhajte a doprajte si to najlepšie z našich programov.

90min 250€ 120min 300€ 150min 350€

Tantra masáž SPA DUO

Chcete sa tešiť z výnimočného zážitku?
Príďte vyskúšať dve krásne nahé masérky,ktoré Vás budú rozmaznávať spoločne. Dámy sú nahé počas masáže a okrem svojich rúk masírujú svojim nahým telom. Pred aj po masáži si môžete vychutnať spoločnú sprchu. Nechajte sa hýčkať dvoma krásnymi masérkami v našej vírivke pred nezabudnuteľnou erotickou masážou.

90min 450€ 120min 500€ 150min 550€